Медведівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Головна » 2018 » Травень » 10 » День Цивільного захисту, травень 2018
13:18
День Цивільного захисту, травень 2018

 10 травня, у четвер, у школі проведено День Цивільного захисту, згідно з наказом управління освіти, молоді та спорту Мукачівської районної державної адміністрації. Організаторами цього заходу стали директор школи Жеребак Н.В. , вчитель фізичної культури Ковтун Н.М. та вчитель основ здоров'я Шпонтак О.А.
 Метою Дня Цивільного захисту стало: вироблення в учнів умінь, навичок чітко і грамотно діяти у різних надзвичайних ситуаціях для захисту здоров'я та життя, вдосконалення теоретичних знань та практичних навичок всіх учасників навчально-виховного процесу у захисті від наслідків стихійних лих і надзвичайних ситуацій, під які можуть підпадати заклади освіти.
  У програму "Дня Цивільного захисту" було включено такі заходи:
 - урочисте відкриття;
 - тестове опитування з Цивільного захисту;
 - проведення комбінованої естафети  між учнями  5-9 класів.
 Підведення підсумків "Дня Цивільного захисту» зробила директор школи Н.В.Жеребак. Вона наголосила, що сьогодні не можна нехтувати такими заходами, як підготовка дітей до належного реагування в умовах надзвичайних ситуацій. Адже ми живемо в неспокійний час, який у будь-яку хвилину може піднести не дуже приємні "сюрпризи". І тоді від правильних і злагоджених дій насамперед керівника школи, всього колективу школи може залежати безпека і навіть життя наших вихованців.
 

Переглянути фотографії:

Переглядів: 57 | Додав: shpontak | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вітаю Вас Гість