Медведівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Головна » 2017 » Квітень » 28 » День Цивільного захисту
18:44
День Цивільного захисту

 У пʼятницю, 28 квітня, у школі проведений День Цивільного захисту. Організаторами цього щорічного заходу стали директор школи Н.В.Жеребак, вчитель фізичної культури  та начальник штабу цивільного захисту Сабовчик О.О.
 Метою Дня Цивільного захисту стало: вироблення в учнів умінь, навичок чітко і грамотно діяти у різних надзвичайних ситуаціях для захисту здоров'я та життя, вдосконалення теоретичних знань та практичних навичок всіх учасників навчально-виховного процесу у захисті від наслідків стихійних лих і надзвичайних ситуацій, під які можуть підпадати заклади освіти.
  У програму "Дня Цивільного захисту" було включено такі заходи:
 - показ відеоматеріалів з Цивільного захисту.
 - урочисте відкриття;
 - вікторини і змагання з Цивільного захисту;
 - проведення комбінованої естафети та змагання між учнями 1-4 та 5-8 класів;
 Переможцями змагань між учнями старших класів стали - 8 клас, а між учнями початкових класів - перемогла дружба.
 Підведення підсумків "Дня Цивільного захисту» зробила директор школи Н.В.Жеребак. Вона наголосила, що сьогодні не можна нехтувати такими заходами, як підготовка дітей до належного реагування в умовах надзвичайних ситуацій. Адже ми живемо в неспокійний час, який у будь-яку хвилину може піднести не дуже приємні "сюрпризи". І тоді від правильних і злагоджених дій насамперед керівника школи, всього колективу школи може залежати безпека і навіть життя наших вихованців.
 

Переглянути фотографії:

Переглядів: 80 | Додав: shpontak | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вітаю Вас Гість