Медведівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Головна » 2017 » Лютий » 22 » День рідної мови
20:53
День рідної мови

 У рамках проведення Дня рідної мови,  у середу, 21 лютого, в Медведівській ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся загальношкільний виховний захід- гра-змагання "Найрозумніший", який підготувала  вчитель української мови та літератури Салій Надії Василівни.
 Учні школи разом із Надією Василіівною ознайомили всіх присутніх із історією даного свята та його відзначенням, декламували чудові вірші про мову. Далі відбулась гра-змагання "Найрозумніший" між командами учнів 5-9 класів "Ерудит" та "Знавці".  Учасники та всі присутні мали змогу перевірити та узагальнити свої знання з української мови. Гра складалась із трьох раундів, які супроводжувались музичними паузами під керівництвом вчителя музичного мистецтва Бойко М.І.. За дотриманням правил та підрахунками балів, слідкували журі у складі учителів: Шпонтак О.А., Мучичка С.А., Шпонтак К.В.
 Виставка книг  "Мова - це пам'ять про минуле і стежка в майбутнє ...", яку підготувала бібліотекар школи Бойко М.І., яскраво доповнювала святкову атмосферу заходу.
 Підсумовуючи гру, журі визнало переможцем команду "Знавці". Директор школи Жеребак Н.В., привітала переможців, висловила слова подяки організаторам заходу, а також підвела всіх присутніх до висновку, що українська мова - це великий дар природи, розвинутий i вдосконалений за тисячолiття.  Мова - це всi глибиннi пласти духовного життя народу, його iсторична пам’ять, найцiннiше надбання вiкiв, мова – це ще й музика, мелодика, фарби, буття, сучасна, художня, iнтелектуальна i мисленнєва дiяльнiсть народу. Ми повинні знати, пишатися і шанувати свою рідну українську мову!

Переглянути фотографії:

Переглядів: 81 | Додав: shpontak | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вітаю Вас Гість