Медведівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Головна » 2017 » Листопад » 30 » Мішень цигарки - молодь всього світу
19:20
Мішень цигарки - молодь всього світу

 30 листопада в нашій школі було проведено виховний захід щодо запобігання тютюнокурінню, відповідно до листа управління освіти, молоді та спорту Мукачівської райдержадміністрації  №01-17/327, вчителем з основ здоров'я Шпонтак О.А.
 Оксана Андріївна, на основі  різнопланового інформаційного матеріалу, мультимедійної презентації, показала учням школи, як впливає тютюн на здоров'я людини та як важко відмовитись від звички палити, адже, скільки б не говорили про шкоду куріння, багатьом людям дуже важко розлучитися з сигаретами... На шляху людини, яка вирішила відмовитися від цієї шкідливої звички, можуть виникнути різні перешкоди.
 Для багатьох підлітків куріння є засобом самоствердження, прагненням засвоїти “модні” манери, необхідним, щоб переконати оточення в своїй незвичайності та сучасності. 
 Директор школи Жеребак Н.В., підсумовуючи захід, підвела всіх до висновку, що за будь-яких мотивів куріння призводить до формування залежності. Бути дорослим, самостійним, цікавим – бажання кожного з нас. Бути особистістю – це насамперед, бути вільним, мати власну точку зору, а отже, керувати своїми звичками, а не підкорятись їм!
 

Переглянути фотографії:

Переглядів: 85 | Додав: shpontak | Теги: Шпонтак О.А., Жеребак Н.В | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вітаю Вас Гість