Медведівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Головна » 2018 » Лютий » 22 » Інтелектуальний конкурс "Знавці біології"
23:02
Інтелектуальний конкурс "Знавці біології"

 22 лютого в нашій школі було проведено інтелектуальний конкурс "Знавці біології", учасниками яких стали учні 8 класу "Флора" та 9 класу "Фауна", під керівництвом вчителя біології Сабовчика Олександра Олександрович.
 Програма змагань складалась з таких конкурсів: розминка "Вірю – не вірю»  - учні давали короткі відповіді на запитання за допомогою карток; «Юні ерудити» - І тур «Біологічні терміни», ІІ – тур «Речовини в живих організмах», ІІІ – тур «Біологія і математика»; «Що зображено в наступному слайді? - учасники кожної команди повинні були, за описом відгадати, яке забраження буде наступним; «Ти мені – я тобі» - команди по черзі задавали одна одній по 5 питань. Проведенням конкурсів керували ведучі, які також працювали з глядачами в той час, як команди готувались до наступних конкурсів. За дотриманням правил та чесності конкурсів спостерігали члени журі у складі: Шпонтак О.А. та Бойко  М.І. та директор школи Жеребак Н.В.  
 По закінченні змагань, Надія Василівна Жеребак подякувала вчителеві біології та всім учням за хорошу роботу, активну участь та показані знання з біології.

Переглянути фотографії:

Переглядів: 50 | Додав: shpontak | Теги: Сабовчик О.О. | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вітаю Вас Гість