Медведівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Головна » 2017 » Травень » 19 » Прощавай, Букварику!
22:38
Прощавай, Букварику!

 Прощання з Буквариком - свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником – Букварем, відбулося  у 1 класі Медведівської ЗОШ І-ІІ ступенів 19 травня.

 До цього свята дітки старанно готувалися. Завітали до першокласників усі ті, хто був з ними протягом всього навчального року. Це директор школи Жеребак Надія Василівна, перша вчителька Русин Ярослава Михайлівна, вчитель англійської мови Кость Аліна Василівна та всі вчителі школи, учні, батьки, бабусі та дідусі.
 Першокласники показують, чому вони навчилися та представляють веселу українську та англійську Абетку. Кожна дитина з радістю говорить про значення і цінність кожної букви. Багато діти розповідали як вони Буквар вивчали, заспівали багато веселих пісень на двох мовах, під керівництвом вчителя музичного мистецтва Бойко М.І. 
 У гості до дітей завітали но їх друзі: Букварик, Незнайко, Англійська мова, Читанка, Українька мова. Всі діти пообіцяли вчитися лише на «відмінно».
 Подякували першокласники не лише Букварикові українських літер, а й Букварику англійських літер, які вони вивчили напротязі року. Також подякували вчителям та своїм батькам, адже це вони допомагали їм у навчанні та ділили перші невдачі, щасливі сльози, перші радощі і перемоги, коли вчилися читати і писати літери. 
 Промайнув швидко навчальний рік у школі – а це 8 місяців перших радостей і невдач, щасливого сміху і щирих сліз, перших перемог. Всі дітки підросли не лише духовно, але і фізично, багато чого навчилися. 
 Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. І це свято – перша сходинка у шкільному житті, яку першокласники подолали разом із своєю першою учителькою, яка стала їм і другою мамою, і другом, і мудрим наставником. Директор школи Жеребак Н.В. та батьки учнів 1 класу щиро вдячні Ярославі Михайлівні та Аліні Василівні за те, що вони навчили діток, за доброту і щедрість серця. І бажають їм успіхів у нелегкій роботі на педагогічній ниві.

Переглянути фотографії:

Переглядів: 168 | Додав: shpontak | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вітаю Вас Гість