Медведівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Головна » 2017 » Квітень » 7 » Тиждень англійської мови
17:04
Тиждень англійської мови

 З 3 по 7 квітня, в ході проведення Тижня англійської мови, в Медведівській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися ряд заходів під керівництвом вчителя англійської мови Кость Аліни Василівни.
 Розпочався тиждень з виховного заходу «We love English», до якого Аліна Василівна підготувала відеострічку про столицю Англії – Лондон, на основі якої учні школи виконували тестові завдання, редагували листа та рядочки зі словами на спільну тему, на основі цього вони перевірили звої знання з англійської мови.
 У пʼятницю,  7 квітня, вчителем англійської мови було проведено відкритий урок з англійської мови в 5 класі на тему "Getting about the town", на якому були присутні вчителі суспільно-гуманітарного циклу. Також, було презентовано учнями 5-9 класів тематичні стіннівки, які вони готували напротязі тижня.
 Предметний тиждень англійської мови проведений на високому методичному рівні, успішно, результативно, був задіяний творчий потенціал як учнів, так і вчителів. Залучаючи учнів до творчої роботи, вчитель іноземної мови забезпечила їх цікавим матеріалом країнознавчого та ігрового характеру. Вибір мовного матеріалу для кожного заходу визначався можливостями учнів, завдання розподілялися за ступенем складності. Всім дітям була надана можливість розділити радість успіху, самим брати участь у заходах, або підтримувати своїх однокласників.
 

Переглянути фотографії:

Переглядів: 103 | Додав: shpontak | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вітаю Вас Гість