Медведівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Головна » 2017 » Березень » 15 » Тиждень безпеки життєдіяльності учнів
21:44
Тиждень безпеки життєдіяльності учнів

 В ході проведення Тижня безпеки життєдіяльності в навчальних закладах району, 15 березня в нашій школі було проведено загальношкільний виховний захід на тему: "Бережи себе та своє життя", під керівництвом вчителя основ здоров'я Сабовчик О.О.  
 Даний захід проводиться з метою попередження нещасних випадків травмування, загибелі дітей внаслідок потрапляння їх в надзвичайні ситуації, навчання правилам пожежної безпеки, дорожнього травматизму та особистої безпеки у екстремальних умовах. Тому, вчителем було організоване повторення та ознайомлення з правилами безпечної жиитєдіяльності у різних життєвих ситуаціях та проведено вікторину, яка містила завдання на визначення рівня знань учнів по даній темі. Такаж, учні ознайомились із поняттям стресу, який виникає при потраплянні людини у неочікувані надзвичайні ситуації, його фазами та наслідками.

 Після закінчення заходу, директор школи Жеребак Н.В., підсумовуючи вище сказане, додала, що всі ми повинні знати правила безпеки життєдіяльності у школі та повсякденному жиитті для того, щоб уберегти себе, близьких та своє здоров'я.

Переглянути фотографії:

Переглядів: 92 | Додав: shpontak | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вітаю Вас Гість