Медведівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Головна » 2017 » Квітень » 19 » Віддкритий урок з музичного мистецтва в 6 класі
19:47
Віддкритий урок з музичного мистецтва в 6 класі

 Згідно плату роботи вчителів природничо-математичного циклу, 19 квітня було проведено відкритий урок з музичного мистецтва в 6 класі, вчителем Бойко Мар'яною Іванівною.
 Метою даного уроку було ознайомити  з   особливостями   жанру   концерту, його   різновидами та особливостями композиційної будови, ознайомити  учнів   з   історією   розвитку   жанру в симфонічній музиці протягом століть, з авторами та виконавцями концертів. 
 Мар’яна Іванівна намагалась розвивати вміння   школярів   уважно   слухати симфонічну музику — жанр концерту та надавати характеристику засобам виразності твору, знаходити жанрові   особливості, вміння знаходити на слух характерні ознаки концертів, розвивати вміння висловлювати   власні   музичні враження від прослуханого   твору, розвивати вміння виразно виконувати пісні під акомпанемент інструмента і створювати власні варіації та музичний супровід на шумових   інструментах; виховувати інтерес   до   слухання   класичної симфонічної музики та жанру концерту і виконання дитячих   пісень   сучасних   українських композиторів. 
 Також, учні ознайомились із характерними ознаки жанру концерту, видами   концерту, композиційною будовою (формою) концерту. Із задоволенням співпрацювали з учителем та однокласниками. 

Переглянути фотографії:

Переглядів: 77 | Додав: shpontak | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вітаю Вас Гість