Медведівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Головна » 2018 » Квітень » 16 » Відкрита година спілкування у 8 класі
08:05
Відкрита година спілкування у 8 класі

 На виконання плану роботи методичного обєднання класних керівників на 2017/2018 навчальний рік у понеділок, 16 квітня, пройшла відкрита година спілкування у 8 класі на тему "Захистимо нашу планету від екологічної катастрофи". 
  Класний керівник Петах Алла Михайлівна обрала нетрадиційну форму проведення години спілкування: замість класного приміщення учні восьмого класу разом із директором закладу освіти Жеребак Н.В., класними керівниками 5-9 класів Кость А.В., Мучичка С.А., Салій Н.В. мали змогу наживо відчути всю неповторність і чарівність весняної природи, здійснивши екскурсію в урочище "Ставлинець". Тут, на березі стрімкого потічка, в оточенні різномаїття весняних квітів, восьмикласники розкрили деякі екологічні проблеми, характерні для нашого регіону. Навколишнє середовище сприяловихованню в них дбайливого ставлення до природи, формуванню екологічної культури.
  Практичним закріпленням озвученої учнями та класним керівником інформації стало розчищення лісового джерела від сміття та торішнього листя.Адже воно (джерело) знаходиться біля дороги, і тому в літню спеку проїжджаючі часто насолоджуються його живильною водою.
 Завершилася година спілкування смакуванням печеної картоплі, яку приготували самі учні. Звичайно, дотримуючись при цьому всіх необхідних правил безпеки життєдіяльності та пожежної безпеки.
  А на дбайливі дитячі руки ще чекають з півдесятка лісових джерел, які за зиму засипало хмизом та листям.

Переглянути фотографії:

Переглядів: 17 | Додав: shpontak | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вітаю Вас Гість