Медведівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Головна » 2017 » Грудень » 21 » Відкрита виховна година в 3 класі
18:44
Відкрита виховна година в 3 класі

 Відповідно до плану роботи методичного об’єднання класних керівників, 21 грудня в Медведівській ЗОШ І-ІІ ступенів, було проведено відкриту виховну годину в 3 класі, на тему: "Людські чесноти", класним керівником 3 класу, Рошко Р.А. На виховній годині були присутні: вчителі початкових класів, директор школи Жеребак Надія Василівна, батьки та учні. Метою виховної години  було розширювати знання учнів про загальнолюдські моральні якості – людські чесноти, розвивати духовно – моральне мислення, зв’язне мовлення,  пізнавальний інтерес, вміння оцінювати власні вчинки та вчинки інших, виховувати бажання дотримуватись морально – етичних норм, основних правил добротворення, прагнення виробити у собі кращі  людські якості. 
 Учні, разом із вчителем, розпочали роботу із веселої пісеньки "Усмішка", яку дружно  та весело виконали під музичний супровід. Далі, слухали цікаві розповіді та цікавинки  з історії, брали участь у роботі над цікавими завданнями: ребуси, схема "Сонечко щастя", хмарка "Погані звички", поетична хвилинка, хвилинка звернення до найдорожчих людей, вирішення морально-етичних ситуацій, робота з прислів'ями, гра "І я ...", схема "Яблунька мудрості", словникова робота. Під час виховної години учні активно та охоче співпрацювали з вчителем.
 Людські чесноти – це високі моральні якості людини, сумлінне ставлення до обов’язків, щирість у стосунках з людьми, - їх потрібно примножувати в житті.

Переглянути фотографії:

Переглядів: 202 | Додав: shpontak | Теги: Рошко Р.А., Жеребак Н.В. | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вітаю Вас Гість