Медведівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Головна » 2017 » Листопад » 30 » Відкрита виховна година в 4 класі
23:58
Відкрита виховна година в 4 класі

 Відповідно до плану роботи методичного об’єднання класних керівників, 30 листопада в Медведівській ЗОШ І-ІІ ступенів, було проведено відкриту виховну годину в 4 класі, на тему:  «Світ професій. Ким я хочу стати?», класним керівником даного класу, Шпонтак К.В.
 Ряд цікавих, пізнавальних, розвивальних та творчих завдань (кросворд, відео про професії, відеоруханка «Повтори як я», ігрові вправи «Хто більше?» та «Впізнай професію», гра «Збери прислів’я» та и, пошукова робота учнів «Цікавинки з історії професій», колаж «Наш клас у майбутньому» , метод «Вільний мікрофон»), які гармонійно поєднувались з мультимедійною презентацією прикрасили виховну годину та дали можливість розширити і закріпити знання учнів про найпотрібніші професії, трудові дії та знаряддя праці, про важливість і значення кожної з професій людей, результатами праці яких ми найчастіше користуємося у повсякденному житті; сприяти розвитку кругозору учнів, мислення, уваги, спостережливості, допитливості, творчої фантазії; виховувати повагу до людей праці та шанобливе ставлення до праці.  
 Після заняття, директор школи Жеребак Н.В.,  подякувала всім присутнім батькам, які знайшли час та можливість відвідати даний захід, класному керівнику 4 класу та учням за підготовку до виховної години. Також, учасниками МО було проведено обговорення виховної години.


Переглянути фотографії:

Переглядів: 70 | Додав: shpontak | Теги: Шпонтак К.В., Жеребак Н.В. | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вітаю Вас Гість