Медведівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Головна » 2018 » Лютий » 23 » Відкрита виховна година в 6 класі
23:13
Відкрита виховна година в 6 класі

 Відповідно до плану роботи методичного об’єднання класних керівників, 23 лютого в Медведівській ЗОШ І-ІІ ступенів, було проведено відкриту виховну годину в 6 класі, на тему: "Дружній колектив: який він?", класним керівником 6 класу, Кость А.В. На виховній годині були присутні: класні керівники, директор школи Жеребак Надія Василівна, батьки та учні. Метою проведення даної форми роботи  було навчати учнів культури спілкування, пошуку конструктивних способів вирішення проблемних ситуацій; сприяти поліпшенню психологічного клімату в класі, налагодженню доброзичливих стосунків; виховувати в учнів повагу одне до одного, відповідальність за власні слова і вчинки.  
 Під час виховної години учні активно та охоче співпрацювали з вчителем, виконували багато творчих завдань, тестування, давали аналіз різних шкільних ситуацій, дізналися багато нових правил спілкування. У ході роботи учні дійшли до висновку, що головне — вчасно усвідомити свою помилку, подивитися на себе критично і разом спробувати знайти шляхи подолання труднощів у спілкуванні, а також для того, щоб навчитись говорити людям правду, треба навчитись говорити її самому собі.
 За результатами обговорення, виховна година проведена на відповідному методичному рівні та є актуальною для даної вікової категорії учнів.

Переглянути фотографії:

Переглядів: 37 | Додав: shpontak | Теги: Кость А.В., Салій Н.В., Петах А.М. | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вітаю Вас Гість