Медведівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Головна » 2016 » Березень » 4 » Відкритий урок з історії України в 5 класі
17:54
Відкритий урок з історії України в 5 класі

 Згідно плану роботи методичного обєднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу, 3 березня було проведено відкритий урок з історії України в 5 класі. На тему: "Книги і мініатюри. Остромирове Євангеліє та "Апостол" І.Федорова". Підготувала і провела урок Петах А.М., вчитель історії.
 На даному уроці Алла Михайлівна використала різні форми роботи: "Кмітливий олівець" - вписати пропущені літери та пояснити зміст понять,"Впізнай" - назвати найдавнішу ікону,словникова робота, робота в парах - робота з таблицею, різні види бесід за запитаннями. Всі види робіт супроводжувались мультимедійною презентацією. Метою уроку було поснити зміст поняття "Євангеліє", "мініатюра", "ініціал", ознайомити з історією Остромирового, Реймського, Пересопницького Євангелій познайомитися з їх мініатюрами, розповісти прло початок книгодрукування в Україні; розвинути уміння виділяти головне в тексті, заповнювати та читати таблицю, розвивати творчі здібності учнів; сприяти вихованню бережливого ставлення до книг.
 Після уроку відбулося обговорення, де присутні представники педагогічного колективу висловили свої думки щодо проведеного уроку.

Переглянути фотографії: 

Переглядів: 158 | Додав: shpontak | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вітаю Вас Гість