Медведівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Головна » 2018 » Лютий » 23 » Відкритий урок з математики в 3 класі
21:48
Відкритий урок з математики в 3 класі

 Згідно плану роботи методичного об’єднання вчителів початкових класів, 23 лютого, у 3 класі був проведений відкритий урок з математики на тему: «Вивчені випадки множення двоцифрового, трицифрового числа на одноцифрове та множення одноцифрового числа на двоцифрове і трицифрове. Розв’язування задач».  Підготувала урок класний керівник 3 класу Рошко Р.А.
Метою даного уроку було формувати в учнів навички поза табличного множення; вправляти в творчому підході до розв’язання задач; розвивати мовлення, мислення, виховувати інтерес до предмета.
 Урок був проведений у формі подорожі в країну «Математика», під час якої  учні  разом із вчителем, зупинилися на 8 станціях. Перша  станція «Домашня» -  де, Руслана Андріївна фронтально перевірила виконання учнями домашнього завдання. Друга станція «Тренувальна» - учні виконували вирази  на квитках, щоб дізнатися під яким номером будуть подорожувати на потязі; працювали в парах, розстваляючи дужки у виразах; виконували завдання на квіточках; пригадували теоретичний матеріал – «Мозковий штурм». Третя станція  «Таблична» - учні разом з вчителем, виконували завдання з підручника – вирази на ділення двоцифрових чисел на одноцифрове з поясненням. Четверта станція «Оздоровча» - всі весело виконували рухи фізкультхвилинки «Їжачок». Пʼята станція «Обчислювальна» - учні виконували вирази на ділення трицифрових чисел на одноцифрові з поясненням. Шоста станція «Задачна» - самостійне виконання задачі із взаємоперевіркою. Останння станція «Підсумкова» - підведення підсумків подорожі.
 Цього дня на уроці були присутні батьки учнів, члени МО вчителів початкових класів та директор школи Жеребак Н.В. За підсумками обговорення, мети уроку було досягнуто.

Переглянути фотографії:

Переглядів: 250 | Додав: shpontak | Теги: Рошко Р.А. | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вітаю Вас Гість