Медведівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Головна » 2018 » Квітень » 24 » Відкритий урок з природознавства в 2 класі
17:36
Відкритий урок з природознавства в 2 класі

 Згідно плану роботи методичного об’єднання вчителів початкових класів, 24 квітня, у 2 класі був проведений відкритий урок з природознавства на тему «Як змінюється влітку нежива природа».Урок провела Русин Я.М., класний керівник 2 класу.
 Метою даного уроку булорозширитиуявленнядітей про те, як змінюєтьсявліткунежива природа; дати учням уявлення про найхарактерніші ознаки природи влітку; розвивати у дітей мислення, пам’ять, уміннявиділятиприкметиліта; виховуватилюбов до природи, дбайливеставлення до неї. 
 При підготовці уроку Ярослава Михайлівна враховувала вікові та психологічні особливості класу, використовував різноманітні форми роботи, що сприяло кращому засвоєнню учнями навчального матеріалу та активній роботі учнів на уроці. Урок розпочався ситуацією успіху. Домашнє завдання Ярослава Михайлівна перевірила фронтально.Було підібрано багато цікавого матеріалу про явища неживої природи влітку. До кожної інформації дивилися відео, де учні змогли краще роздивитися різні явища.   Вчителька використовувала різні вправи: гра «Мозковий штурм», «Мікрофон», «Встав пропущені слова». Вдало був підібраний кросворд «Літо», який учні активно розгадували. Цікавою для учнів була і фізкультхвилинка. Під пісню «Капельки дощика», учні виконували рухи та приспівували.
 Цей урок був не просто вдалий,а надзвичайно цікавий та захоплюючий. Ті 40 хвилин пролетіли за мить. Жодна дитина не мала часу на інші справи, всі учні були задіяні та активні.
 Цього дня на уроці були присутні батьки учнів, члени МО вчителів початкових класів та директор школи Жеребак Н.В. За підсумками обговорення, мети уроку було досягнуто.
 

Переглянути фотографії:

Переглядів: 67 | Додав: shpontak | Теги: Жеребак Н.В., Русин Я.М. | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вітаю Вас Гість