Медведівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Головна » 2018 » Лютий » 22 » Відкритий урок з української мови в 4 класі
18:38
Відкритий урок з української мови в 4 класі

 Згідно плану роботи методичного об’єднання вчителів початкових класів, 22 лютого, у 4 класі був проведений відкритий урок з української мови на тему: «Удосконалення текстів, шляхом використання займенників замість лексичних повторів. Узагальнення й систематизація знань і вмінь учнів із розділу «Займенник»».  Підготувала урок класний керівник 4 класу Шпонтак К.В.
 Метою даного уроку було узагальнити знання учнів з теми «Займенник та навчити учнів використовувати  займенники для звʼязку речень у тексті, з метою уникнення лексичних повторів; розвивати звʼязне мовлення, творчі здібності учнів; удосконалювати вміння працювати в групах, парах; виховувати взаєморозуміння, почуття дружби. 
 Урок розпочався  з позитивним настроєм, учні згадали девіз класу: "Якщо дружить увесь клас – успіх буде повсякчас", при перевірці домашнього завдання по черзі зачитували розповіді про свою сімʼю, та перелічують використані займенники. Мотивацією до роботи стало відгадування загадки про займенник та вправа «Мозковий штурм», де учні пригадали все, що вивчили про займенник. 
 Упродовж уроку виконували завдання,  за які отримували пазл картинки «Молодці 4 клас!»: тренувальна вправа «Віднови прогалини» з взаємоперевіркою, вибіркове списування, редагування тексту, вправа «Розгортання сюжету», робота з прислів’ями,  рубрика  «Спілкуймося красно!», вправа «Додай слово», метод «скрайбінгу», вправа «Річечка».  Також, веселою та цікавою була для учнів фізкультхвилинка «Дивний гном».
 Підсумовуючи всі виконані завдання, учні дійшли до висновку, що займенники використовують у мовленні, щоб уникнути повторів одних і тих самих слів.
 За результатами обговорення уроку членами методичного обʼєднання та директором школи Жеребак Н.В., поставленої мети досягнуто.

Переглянути фотографії:

Переглядів: 60 | Додав: shpontak | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
0
1 shpontak  
Катерино Василівно! Ви молодець! Лише справжній учитель розуміє скільки треба працювати із цією малечою, щоб із них щось вийшло і до них щось дійшло. Так тримати!!!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вітаю Вас Гість