Медведівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Головна » 2018 » Березень » 5 » Відкритй урок з історії України в 8 класі
14:23
Відкритй урок з історії України в 8 класі

 Згідно плану роботи методичного  обєднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу, 5 березня було проведено відкритий урок з історії України в 8 класі. На тему: "Кирило Розумовський. Ліквідація гетьманства і козацького устрою в Україні". Підготувала і провела урок Петах А.М., вчитель історії.
    Метою даного уроку було ознайомити учнів із основними подіями з історії Гетьманщини та Запорозької Січі XVIII століття; з життям та діяльністю Кирила Розумовського, охарактеризувати його зовнішню та внутрішню політику; вдосконалювати вміння учнів самостійно працювати із текстом підручника та документами, з історичною картою, визначати тривалість подій; розвивати увагу, пам'ять, мислення, вміння висловлювати власні судження; виховувати зацікавленість до історії власного народу.
 Алла Михайлівна використала різні форми роботи: тестові завдання, історичний диктант, ситуації для обговорення, складання порівняльного аналізу, евристична бесіда, робота з історичними джерелами, метод «Чиста дошка»,  розповідь та пояснення з мультимедійним супроводом.
 Після уроку відбулося обговорення, де присутні представники педагогічного колективу висловили свої думки щодо даного уроку.
 

Переглянути фотографії:

Переглядів: 43 | Додав: shpontak | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вітаю Вас Гість