Медведівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Головна » 2018 » Жовтень » 31 » Засідання педагогічної ради школи, жовтень 2018
14:04
Засідання педагогічної ради школи, жовтень 2018

 Відповідно до плану роботи школи на 2018/2019 навчальний рік у середу, 31 жовтня, проведено чергове засідання педагогічної ради школи, на якому було розглянуто наступні питання:
- Про адаптацію учнів 1 класу до навчання в школі.
- Про адаптацію учнів 5 класу до навчання в основній школі.
 Класний керівник 1 класу, Шпонтак К.В.,  ознайомила присутніх із рівнями адаптації учнів початкової школи, а саме даного класу. Майже всі учні адаптувалися добре, що вдалося зʼясувати під час проведення класним керівником анкетування для батьків: Вчителі, які працюють з першокласниками, Кость А.В. та Бойко М.І., також висловили свої думки та спостереження щодо адаптації учнів.
 Класний керівник 5 класу, Мучичка С.А., ознайомила присутніх із станом та особливостями процесу адаптації учнів 5 класу, дала змістовний аналіз адаптаційної атмосфери у даному класі.  Також, виступили вчителі, які працюють з учнями 5 класу та висловили свої думки та спостереження щодо поведінки, навчання та адаптації дітей у основній школі. Салій Н.В., вчитель української мови та літератури, висловила свою думки з приводу підготовки учнів 5 класу до уроків та рівня їх мовленнєвих навичок. До обговорення питання адаптації п'ятикласників долучилися також інші вчителі. Підсумок зробила директор школи, яка наголосила, що такий добрий результат навчання учнів у 5 класі неможливий  без наполегливої та систематичної роботи педагогів. Надія Василівна Жеребак висловила подяку вчителям  за відповідальне ставлення до роботи, вміння навчити дітей, розуміння важливості надання якісних освітніх послуг у початкових та старших класах. 
 У виступах педагогів відмічено, що цього року учні першого та п'ятого класів, пройшли двомісячний адаптаційний період (вересень-жовтень). Всі вони добре засвоюють програмовий матеріал, активні на уроках, а головне - мають бажання вчитися. Загалом учні адаптувалися до навчання, як у 1-му так і в 5 класі.
 З питань, що обговорювалися, педагогічна рада ухвалила конкретні рішення.

 

Переглянути фотографії:

Переглядів: 32 | Додав: shpontak | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вітаю Вас Гість