Медведівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Головна » 2017 » Жовтень » 27 » Засідання педагогічної ради, жовтень 2017
15:58
Засідання педагогічної ради, жовтень 2017

 Відповідно до плану роботи школи на 2017/2018 навчальний рік у пʼятницю, 27 жовтня, проведено чергове засідання педагогічної ради школи, на якому було розглянуто наступні питання:
- Про адаптацію учнів 1 класу до навчання в школі.
- Про адаптацію учнів 5 класу до навчання в основній школі.
 Класний керівник 1 класу, Шпонтак О.А.,  ознайомила присутніх із рівнями адаптації учнів початкової школи, а саме даного класу. Майже всі учні адаптувалися добре, що вдалося зʼясувати під час проведення класним керівниклм психологічних тестів: «Мій клас» та «Що мені подобається в школі», тематику яких, учні відобразили у своїх малюнках. Вчителі, які працюють з першокласниками, Кость А.В., Бойко М.І. та Пилипів І.В., також висловили свої думки та спостереження щодо адаптації учнів.
 Класний керівник 5 класу, .Бойко М.І., ознайомила присутніх із станом та особливостями процесу адаптації учнів 5 класу, дала змістовний аналіз адаптаційної атмосфери у даному класі.  Також, виступили вчителі, які працюють з учнями 5 класу та висловили свої думки та спостереження щодо поведінки, навчання та адаптації дітей у основній школі. Вчитель математики, Мучичка С.А., зазначила, що п'ятикласники добре засвоїли програмовий матеріал з даного предмету за курс початкової школи та додала деякі рекомендаціцї для батьків учнів даного класу. Салій Н.В., вчитель української мови та літератури, висловила свою думки з приводу підготовки учнів 5 класу до уроків та рівня їх мовленнєвих навичок. До обговорення питання адаптації п'ятикласників долучилися також інші вчителі. Підсумок зробила директор школи, яка наголосила, що такий добрий результат навчання учнів у 5 класі неможливий був би без наполегливої та систематичної роботи педагогів. Надія Василівна Жеребак висловила подяку вчителям  за відповідальне ставлення до роботи, вміння навчити дітей, розуміння важливості надання якісних освітніх послуг у початкових та старших класах. 
 У виступах педагогів відмічено, що цього року учні першого та п'ятого класів, без проблем пройшли двомісячний адаптаційний період (вересень-жовтень). Всі вони добре засвоюють програмовий матеріал, активні на уроках, а головне - мають бажання вчитися. Загалом учні адаптувалися до навчання, як у 1-му так і в 5 класі.
 З питань, що обговорювалися, педагогічна рада ухвалила конкретні рішення.
 

Переглянути фотографії:

Переглядів: 115 | Додав: shpontak | Теги: Жеребак Н.В, Бойко М.І., Шпонтак О.А. | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вітаю Вас Гість