Медведівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Головна » 2018 » Березень » 21 » Година спілкування в 2 класі
18:57
Година спілкування в 2 класі

 Відповідно до плану роботи методичного об’єднання класних керівників, 21 березня в Медведівській ЗОШ І-ІІ ступенів, було проведено годину спілкування в 2 класі, на тему: "Хай добрим ваше серце буде", класним керівником  Русин Я.М.
 Метою даної години спілкування розширити знання учнів про доброту, її значення в житті людини. Формувати ціннісне ставлення до оточуючих: почуття чуйності і доброзичливості. Виховувати потребу дітей у здійсненні добрих вчинків, у вияві милосердя, людяності, шанобливого ставлення до старших.
 Матеріал підібраний відповідно до віку учнів, всі завдання логічно позвʼязані, тому діткам було цікаво співпрацювати з учителем та своїми однокласниками: складати прислівʼя, розфарбовувати сердечка з теплими словами, співати та танцювати, шукати відповіді на проблемні запитання, аналізувати вчинки героїв із мультфільму та відео.
 В ході роботи учні дійшли до висновку, що у кожного із нас є своє розуміння добра і доброти. Але всі  думки об’єднує одна: людина прийшла в цей світ творити добро для тих, хто її оточує.
 Після проведення години спілкування відбулося обговорення, де присутні вчителі початкових класів та директор школи Жеребак Н.В.,  поділились своїми враженнями та побажаннями. 
 

Переглянути фотографії:

Переглядів: 118 | Додав: shpontak | Теги: Русин Я.М. | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вітаю Вас Гість