Медведівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Головна » 2018 » Травень » 22 » "Прощавай, Букварику!"
11:35
"Прощавай, Букварику!"

  Традиційне шкільне свято – свято Букваря - відбулося  у 1 класі Медведівської ЗОШ І-ІІ ступенів 22 травня. Це свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком. 
 До цього свята дітки старанно готувалися. Завітали до першокласників усі ті, хто був з ними протягом всього навчального року. Це директор школи Жеребак Надія Василівна, перша вчителька Шпонтак Оксана Андріївна, та всі вчителі школи, учні, батьки, бабусі, 
   Першокласники показують, чому вони навчилися та представляють веселу Абетку. Кожна дитина з радістю говорить про значення і цінність кожної букви. Багато діти розповідали як вони Буквар вивчали, і скільки веселих пісень заспівали! 
  Подякували першокласники не лише Букварикові, а і своїм батькам. Це вони ділили їх перші невдачі, щасливі сльози, перші радощі і перемоги, коли вчилися читати і писати літери. 
 Промайнув швидко навчальний рік у школі – а це 8 місяців перших радостей і невдач, щасливого сміху і щирих сліз, перших перемог. Всі дітки підросли не лише духовно, але і фізично, багато чого навчилися. 
 Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. І це свято – перша сходинка у шкільному житті, яку першокласники подолали разом із своєю першою учителькою Шпонтак Оксаною Андріївною, яка стала їм і другою мамою, і другом, і мудрим наставником. Батьки учнів 1 класу щиро вдячні за те, що вона їх навчила, за доброту і щедрість серця. І бажають їй успіхів у нелегкій роботі на педагогічній ниві.

Переглянути фотографії:

Переглядів: 112 | Додав: shpontak | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вітаю Вас Гість