Медведівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Головна » 2018 » Листопад » 30 » Відкритий урок з математики в 2 класі
23:07
Відкритий урок з математики в 2 класі

 Згідно плану роботи методичного об’єднання вчителів початкових класів , 30 листопада, у 2 класі був проведений відкритий урок з математики на тему: «Закріплення вивчення способів додавання і віднімання. Дії з іменованими числами. Розв'язування рівнянь та задач».  Підготувала урок класний керівник 2 класу Шпонтак О.А.
 Метою даного уроку було закріпити навички додавання та віднімання двоцифрових чисел, розвивати логічне мислення та математичне мовлення, виховувати інтерес до предмета, почуття любові до природи, насолоди від краси рідного краю.
 Урок був проведений у формі подорожі лісом. У ході уроку, учні зачитували інформацію про рослину з "довідкового бюро", після чого виконували математичні завдання в ігровій формі. Урок був насиченим та цікавим, чітко прослідковувались міжпредметні зв'язки. Учні із задоволенням працювали разом з вчителем, однокласниками та самостійно.
 Після виконання всіх завдань вчителем було проведено підсумки уроку. Загалом мети уроку було досягнуто.
 При обговоренні уроку членами методичного об'єднання вчителів початкових класів, відмічено, що робота вчителя 2 класу Шпонтак Оксани Андріївни відзначається творчим підходом до викладання будь-якого предмету, зокрема і математики.

Переглянути фотографії:

Переглядів: 109 | Додав: shpontak | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вітаю Вас Гість