Медведівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Головна » 2018 » Березень » 14 » Відкритий урок з української мови в 5 класі
15:27
Відкритий урок з української мови в 5 класі

 Відповідно до плану роботи шкільного методичного об'єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу 14 березня відбувся відкритий урок із української мови у 5 класі. Підготувала і провела його вчитель української мови і літератури Надія Василівна Салій. На уроці були присутні: голова члени методичного об'єднання: Петах А.М., вчитель історії; Кость А.В., вчитель англійської мови; Жеребак Н.В., директор школи, вчитель української мови і літератури. Тема уроку: «Другорядні члени речення: додаток, означення, обставина».
 Метою вчителя на даному уроці було ознайомити учнів із другорядними членами речення; навчити визначати їх у реченні; сформувати вміння ставити запитання до другорядних членів речення; виділяти в тексті умовними позначками; розвивати вміння школярів працювати колективно та самостійно; логічне мислення, творчу уяву; мовленнєві навички; виховувати любов до рідної природи, її краси, бережливе ставлення до неї; виховувати в учнів самостійність, справедливість, доброзичливість, гуманність, старанність, наполегливість, бажання творчо працювати.
 Вчителем були застосовані різні методи, прийоми та форми роботи: метод «Незакінчені речення», лінгвістичне дослідження, вправа «Біг із бар’єрами»,     робота з опорною таблицею, робота з підручником, метод «Скажіть точніше», тренувальні вправи, робота в парах, лінгвістична гра «Склади схему», робота в групах. Протягом уроку учні отримували зелені картки за активну роботу та правильні відповіді, тому всі були уважними та охоче співпрацювали з вчителем та однокласниками.
 Після уроку відбулося обговорення та відзначено високу педагогічну майстерність вчителя. 
 Урок проведений та відповідному методичному рівні, поставленої мети досягнуто.
 

Переглянути фотографії:

Переглядів: 117 | Додав: shpontak | Теги: Салій Н.В. | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вітаю Вас Гість