Медведівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Головна » 2018 » Травень » 24 » Випускний бал у Медведівському ДНЗ
18:09
Випускний бал у Медведівському ДНЗ

  24 травня  у Медведівському дошкільному навчальному закладі  урочисто святкували Випускний бал. Краса чарівних дівчаток у бальних платтячках, елегантність хлопчиків - кавалерів у костюмах та чудово, гарно прибраний зал милували всіх, хто був присутній на святі.
 Хвилюючі моменти не залишали байдужими ні батьків, ні гостей свята. Кожне слово, кожен віршик  випускника були пронизані любов’ю, вдячністю за роки проведені у дитсадку, сльози іскрилися в очах батьків, коли їхні діти виконували пісні прощання з дитсадком. Діти зверталися з словами подяки до всіх, хто дбав про їхнє щасливе дошкільне дитинство у межах дошкільного закладу; давали обіцянки і вихователям, і керівництву стати достойними, розумними школярами. Також, маленькі випускники, мали можливість познайомитись із директором Медведівської ЗОШ І-ІІ ступенів Жеребак Н.В. та їх першою вчителькою Шпонтак К.В., які були запрошені адміністраціює закладу.
 Висловлювали слова вдячності і батьки майбутніх школярів. Вони відмітили, що роки, проведені їхніми дітьми у дошкільному закладі стали хорошим стартом для навчання в школі, а це, як вони сподіваються, стане запорукою подальших успіхів на навчальній ниві.
 Наприкінці балу,  вихователь,  Янцо Марта Іванівна вручила майбутнім школярам дипломи випускників дитячого садка, що прибавило гордості в очах дітей. 
 Директор Медведівського ДНЗ Логойда Мар'яна Юріївна, вручила грамоти учасникам районних оглядів та подяки батькам за допомогу у вихованні та навчанні дітей. У привітальному слові до дітей та батьків директор Медведівського ДНЗ наголосила, що перехід від дошкільного дитинства до навчання у школі  є дуже важливим етапом у житті дитини, але завдяки налагодженій роботі закладу, уміло організованому навчально-виховному процесу діти-випускники дошкільної ланки готові до вступу у шкільне життя і ми ще будемо гордитися їх шкільними успіхами. Директор Медведівської ЗОШ І-ІІ ступенів, відмітила, що з більшістю випускників ми не прощаємося, а зустрінемося 1 Вересня у початковій шкільній ланці та побажала їм успіхів.
 Прощальний вальс та музичні композиції випускників дитсадка, який вони підготували разом із музичним керівником Бойко М.І.,  не забудуть ні вихователі, ні батьки, ні самі діти. Свято минуло швидко, а попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – підготовка до школи. Успіхів вам, дітки, а батькам терпіння і мудрості!

Переглянути фотографії:

Переглядів: 287 | Додав: shpontak | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вітаю Вас Гість